امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشییع پیکر شهید علیجانی در بابلسر در حال برگزاری است

مراسم تشییع پیکر شهید میثم علیجانی از دقایق قبل با حضور پرشور مردم شهیدپرور بابلسر و دیگر شهرهای مازندران در حال برگزاری است.

به گزارش هفت تپه، مراسم تشییع پیکر شهید میثم علیجانی که در روز یک‌شنبه ۱۸ تیرماه در منطقه شمال غرب کشور حین ماموریت به شهادت رسیده بود، از  مقابل ناحیه مقاومت بسیج بابلسر به سمت میدان شهدا و نهایتا گلزار شهدای زادگاه این عزیز سفر کرده واقع در باقرتنگه در حال برگزاری است.

شهید میثم علیجانی از نیروهای لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا و از شهرستان بابلسر بود که در حین ماموریت برای تامین امنیت مرزهای شمال‌غرب کشور به خیل شهیدان پیوست.

شهید علیجانی از جانبازان پرافتخار مدافع حرم استان مازندران نیز بود که پس از گذشت بیش از یک‌سال از واقعه خان‌طومان که همرزمان شهیدش از آنجا در آسمان مأوا گرفته بودند به همرزمان شهیدش پیوست.

حضور پرشور مردم از ساعات اولیه آغاز مراسم تشییع و استقبال باشکوه از مراسم شب وداع این شهید شب گذشته نشان دهنده خلوص و تلاش‌های این شهید گرانقدر در حفظ آرمان‌های انقلاب و همراهی مردم با خانواده این شهید و سایر شهدا بوده است.

امام جمعه بابلسر نیز با شرکت در مراسم تشییع بر پیکر شهید علیجانی به اقامه نماز پرداخت و هم‌اکنون نیز بدرقه این گل همیشه بهار در حال انجام است.

فارس

ارسال دیدگاه