امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بابل اعلام کرد

برگزاری تجمع مدافعان حریم خانواده در بابل

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بابل گفت: پیاده‌روی عفاف و حجاب با عنوان تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش هفت تپه، حجت‌الاسلام عبدالعلی علی‌تبار اظهار کرد: پیاده‌روی عفاف و حجاب امروز چهارشنبه ساعت ۶ بعد از ظهر از میدان ولایت تا میدان شهدا در پیاده راه آیت‌الله سعیدی با همکاری سپاه ناحیه بابل، نیروی انتظامی، هیأت رزمندگان بابل، فرمانداری و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: این تجمع با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بوده که شاهد چالش‌هایی در این حوزه هستیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بابل تصریح کرد: حجابی که در سایه انقلاب به جامعه حاکم شد امروزه به غزه، ترکیه و لبنان صادر شده است اما جامعه ما که کشور امام زمان(عج) است هنوز در این حوزه مشکل دارد.

این مسؤول با اشاره به اجرا طرح آتش به اختیار این سازمان خاطرنشان کرد: در این راستا ۴۵ مدرسه برای اقدامات فرهنگی، مشاوره و تبلیغ انتخاب شد.

علی‌تبار یادآور شد: در این طرح گروه اعزامی حامیان ولایت از قم متشکل از ۴۰ آقا و ۶۰ خانم با ما همکاری دارند که با حضور در نماز جماعت و مدارس در ایام اوقات فراغت که شب‌ها در روستاها و روزها در شهرها اقدامات فرهنگی انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: انجام اقدامات فرهنگی در این طرح با هماهنگی مدیران فرهنگی و حمایت مسؤولان است اما همه این اقدامات به شکل خودجوش توسط تشکل‌های مردمی انجام می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بابل اضافه کرد: این تشکل‌های مردمی با هماهنگی ادارات متبوع خلاءهای موجود را شناسایی کرده و در رفع این خلاءها اقدام می‌کنند.

علی‌تبار گفت: اقدامات عمرانی برای خانه‌های عالم، درخواست روحانی برای محلات، برگزاری انس با قرآن، انجام اقدامات فرهنگی در پارک‌ها، اعزام گروه تواشی و قاریان قرآنی به روستاها در مناسبت‌ها، برگزاری دوره آموزشی قرآن برای پرسنل نیروی انتظامی و برگزاری اردوی قرآنی از جمله اقدامات فرهنگی در طرح آتش به اختیار است.

ارسال دیدگاه