امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسؤول اردویی و راهیان نور سپاه کربلا مازندران:

راهیان نور پس از رمضان آغاز می‌شود/افزایش ۱۳ درصدی اعزام به مناطق جنگی

مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اردوهای راهیان نور پس از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، گفت: اعزام به مناطق جنگی ۱۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش هفت تپه،به نقل از بلاغ، قاسم موقر طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه اعزام اردوهای راهیان نور پس از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، اظهار کرد: اعزام به مناطق جنگی پس ماه رمضان آغاز و تا آخر شهریور ماه پایان می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه ۴۸ هزار نفر در سال گذشته و تا نوروز ۹۵ به مناطق جنگی اعزام شده‌اند، افزود: ۲۶ هزار و ۵۰۰ نفر عمومی از مناطق جنگی جنوب و کردستان بازدید کرده‌اند.

مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران با اعلام اینکه ۱۶ هزار نفر از دانش‌آموزان هم به مناطق جنگی کرمانشاه و کردستان اعزام شده‌اند، بیان کرد: ۳ هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو از مناطق جنگی شمال غرب و جنوب دیدن کرده‌اند.

موقر استقبال مردم از مناطق جنگی را خوب عنوان کرد و گفت: در بحث راهیان نور ۱۱۳ درصد اعزام داشته‌ایم که ۱۳ درصد نسبت به قبل افزایش یافته است.

وی افزود: خدمات اسکان، تغذیه و خدمات‌رفاهی و مسائل بهداشتی در ارتباط با زائرین در مناطق جنگی به خوبی انجام می‌شود.

مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اعزام در تابستان، عمومی و در سطح محلات انجام می‌شود، تصریح کرد: در تابستان امسال تعداد ۴ هزار و ۲۰۰ نفر به کردستان اعزام می‌شوند.

موقر در پایان با اشاره به اینکه در تابستان اعزام ۶ هزار نفر به اردوهای راهیان نور پیش‌بینی می‌شود، خاطر نشان کرد: در طرح‌های راهیان نور نخبگان، قهرمانان ورزشی، پهلوانان، دانشجویان و اساتید هم حضور دارند.

ارسال دیدگاه