امروز : سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران:

توحید، محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی بود

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران اصل توحید را محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی برشمرد و مصداق آن را در فرمایشات امام راحل که فرمودند عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید، بیان کرد.

به گزارش هفت تپه، همایش مدیران عقیدتی نظارت حوزه‌های مقاومت بسیج گیلان، مازندران و گلستان صبح امروز در اردوگاه هفتم تیر رامسر آغاز شد.

در این همایش حجت‌الاسلام یدالله غلامی مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران اصل توحید را محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی برشمرد و مصداق آن را در فرمایشات امام راحل که فرمودند عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید، بیان کرد.

وی جاذبه و دافعه را یکی از ویژگی‌ها و ظلم‌ستیزی را یکی از اصول گفتمان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: مظهر این ظلم‌ستیزی مبارزه با استبداد، استعمار، استکبار و صهیونیزم بین‌المللی است.

وی ولایت‌مداری، عدالت اجتماعی، داشتن نگاه بین‌المللی و جهانی، اخلاص و اندیشه دینی، توجه به وحدت ملی، طرفداری از محرومان، استکبارستیزی و سلطه‌ناپذیری را از دیگر ویژگی‌های گفتمان امام راحل بیان کرد.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران در ادامه تاکید کرد: برای تشکیل و شکل‌گیری جهان اسلام و حکومت جهانی امام زمان(ع)، انقلاب اسلامی زمینه‌ساز آن حکومت است.

در این همایش خانواده‌های شهدای مدافع حرم مصطفی تاش‌موسی و سعید کمالی تجلیل شد.

فارس

ارسال دیدگاه